KONST / Litografier / Färglitografi 12769595
nr 1276 9595
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 290 upplaga, bladets mått: 57x45 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:42:13
20/9 12:32:32
1.000 kr
23/9 20:37:13